باتری‌هایی جدید در دست ساخت است که دنیا را تغییر می‌دهند. این باتری‌ها توسط شرکت Imprint Energy ساخته شده‌اند و از قابلیت منعطف شدن بهره می‌برند. این باتری‌ ، می‌تواند در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد و پیشرفتی بزرگ در جهان محقق سازد.

شرلی منگ ، استاد مهندسی نانو و علم مواد در دانشگاه کالیفرنیا ، به Daily Beast گفته است:

این فناوری تقریبا آماده شده است اما هنوز به مرحله‌ی مد نظر نرسیده است. در مواردی مانند حسگرهای پوشیدنی ، به باتری‌ای انعطاف پذیر نیاز است تا در طیف وسیعی از دما‌ها روی بدن پوشیده شود.

باتری‌ها عموما به صورت لیتیوم‌یون پیدا می‌شوند که دارای یک الکترولیت مایع می‌باشند. این الکترولیت در صورت گرم شدن آسیب می‌بیند به همین دلیل در داخل لباس یا بر روی قسمت‌های مختلف بدن نمی‌تواند قرار گیرد. به همین دلیل بسیاری از توسعه دهندگان فناوری به این فکر افتادند که از یک تکنولوژی جدیدتری استفاده کنند. 

Imprint Energy بر روی باتری‌های منعطف کار می‌کند و قصد دارد که این باتری‌ها را جایگزین باتری‌های لیتیوم یونی کند. این باتری‌ها تا 10 برابر بیشتر انرژی سلولی ذخیره می‌کنند و تنها 1 میلی‌متر ضخامت دارند. همچنین تا دمای منفی 35 درجه را بدون کاهش عملکرد تحمل می‌کنند. در صورتی که این باتری تولید شود ، شاهد تغییری بزرگ نه تنها در دنیای کامپیوتر ، بلکه در تمام دنیا خواهیم بود.