شرایط فروش وخدمات

چگونگی خرید از سایت:

۱- تماس باRPIPC جهت اطمینان از موجودی کالاتماس تلفنی با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۱۸۱۷

۲-در خواست ارسال تصاویر واقعی محصول به شماره واتس آپ یا تلگرام به شماره ۰۹۳۰۶۰۸۱۳۵۵

۳-پس از مشاهده تصاویر واقعی ادمه فرایند خرید و پرداخت وجه از درگاه اینترنتی بانک

۴- نصب ویندوز، تست‌های نهایی توسط RPIPC سپس هماهنگی جهت تحویل سفارش


شرایط و ضوابط خرید:

واژه استوک در ایران به معنی دستگاههای وارداتی دست دوم اطلاق می‌شود.

قوانین سرسخت حمایت از تولیدکنندگان از یک طرف و فرهنگ مصرف گرائی حاکم بر کشورهای پیشرفته از طرف دیگر، موجب می‌شود این دستگاه‌ها مدت کوتاهی پس از نصب واستفاده خیلی سریع کنار گذاشته شده و با دستگاه‌های جدیدتر جایگزین شوند. چنین دستگاه‌هایی قابل مقایسه با خودروهای ۲ یا ۳ ساله کشور خودمان هستند که هرچند صفر کیلومتر نیستند، ولی هنوز فاصله زیادی با اسقاط شدن دارند. این دستگاه‌ها بدلیل کیفیت قابل قبول و قیمت مناسبشان متقاضیان زیادی دارند. بدلیل اینکه چنین دستگاههایی در برخی موارد ماهها در انبارها و بنادر، بلااستفاده رها می‌شوند و بدون بسته‌بندی مناسب حمل و نقل می‌گردند قبل از فروش و تحویل به مصرف کنندگان نیازمند تست و بازبینی و حتی سرویس‌های خاص هستند. شرکتهایی که از امکانات، توانایی و تخصص لازم برخوردار هستند قبل از فروش این قبیل از دستگاه‌ها، اقدام به سرویس کلی (جنرال سرویس) و بازسازی دستگاه‌ها نموده و به مشتریان خود تحویل می‌دهند. دستگاه استوک بازسازی شده به چنین دستگاه‌هایی اطلاق می‌شود.

تقریبا تمام کالاهای استوک و صنعتی موجود در سایت ، سفارش کشورهای اروپایی و آمریکا بوده و جهت مصرف کنندگان خارج از آسیا تولید و به بازار عرضه شده. این دستگاه‌ها از لحاظ سری ساخت، مدل، جنس بدنه، جنس مادربورد و قطعات قیمت نویِ آنها در طول عمر، ماندگاری و ... کاملا با کالاهای سفارش آسیا و موجود در بازار ایران متفاوت بوده.


شرایط فروش:

امکان تحویل سفارش بصورت  حضوری با هماهنگی‌های لازم میسر میباشد که کالای مورد نظر شما در فروشگاه آماده باشد در غیر این صورت امکان تحویل دادن کالا نیست.

از لحاظ ظاهری و بدنه با کمترین خط و خش و ضربه خوردگی گرید‌بندی می‌شوند در بسیاری از مدل‌ها کاملا مشابه کالای نو ارائه می‌شود. البته مدل‌های قدیمی که با مشخصات فنی و قیمتی پایین ارائه می‌شود ممکن است از لحاظ ظاهری و بدنه خیلی تمیز و مشابه نو نباشند.

در صورت هر مشکل کالای گارانتی فقط تعویض یا تعمیر انجام می‌شود واسترداد وجه میسر نیست.

مایل هستیم خریدار، کالای سفارش داده خود را شخصا در محیط فروشگاه تحویل بگیرد مسئولیت ارسال کالا به هر نقطه از ایران به عهده خریدار است و نحوه ارسال توسط شرکت باربری کالارسان پس از بسته‌بندی و رعایت اصول شکستنی بودن دستگاه ارسال میگردد.

کلیه محصولات دارای مهلت تست سلامت میباشند طبق مهلت درج شده در فاکتور  از تاریخ فاکتور در نظر گرفته شده‌است وجود لیبل این مجموعه روی هر قطعه نشانگر هویت این کالا و تست‌های انجام شده است در صورت مخدوش شدن لیبل‌ها کلا  فاقد شرایط مهلت تست می‌شود و در مورد ارسال هر کالا به مجموعه ما حتما مشکل مورد نظر + تلفن تماس را یادداشت و درون جعبه قرار دهید که پیگیری کالا سریعتر انجام پذیرد .
نکته مهم: هزینه  حمل دستگاه معیوب جهت رفع ایراد در زمان مهلت تست یا گارنتی Rpi Pc بر عهده خریدار بوده ودر صورتیکه از طریق پست و یا هر گونه باربری ارسال شود مسئولیت صدمات احتمالی حمل با خریدار میباشد.

نکته مهم: شما این امکان را دارید قبل از ثبت سفارش کالای خود نظر به اینکه قطعات نو نیستند، از صحت و سلامت قطعه قبل از ارسال با درخواست گرفتن عکس از کلیه زوایای محصول توسط فروشنده کالا اطمینان حاصل نمایید

میزان شارژ دهی کلیه نوت بوک‌ها در رنج زمانی نیم ساعت الی یک ساعت با توجه به ماهیت کالای استوک تضمین می‌گردد در صورت نیاز شما می‌توانید با هماهنگی تلفنی نسبت به اندازه گیری میزان شارژ دهی باطری اطلاع کسب نمایید.

طبق عرف تمامی شرکت های معتبر گارانتی داشتن پیکسل سوخته برای همه مانیتور ها تا ۳ عدد عادی بوده و بیشتر از آن شامل تعویض است که فروشگاه Rpi Pcهم همین اصل را رعایت می‌نماید. خواهشمندیم کالای استوک را با نمونه نو مقایسه نکنید گرچه سعی ما ارسال بهترین کالاها در حد نو و بدون نقص با کمترین قیمت استموارد ابطال گارانتی در زمان مقرر مهلت تست یا گارانتی:

۱- صدمات ناشی از، خراشیدگی، ضربه، سقوط، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش یا حرارت زیاد، نوسانات برق

۲- عدم ارائه فاکتور خرید و برگه گارانتی

۳- هرگونه تغییر یا دستکاری کارت گارانتی، لیبل و یا پاک شدن شماره سریال دستگاه

۴- اقدام به سرویس، تعمیر و یا هرگونه تغییر درکالا توسط افراد غیر متخصص و خارج از مجموعهRpi Pc

۵- هرگونه خرابی در اثر استفاده نادرست از دستگاه و یا در اثر استفاده از باطری و لوازم جانبی تایید نشده و غیر اصلی

۶- اور کلاک کردن و دستکاری قسمت بایوس دستگاه